Çözümlerimiz

Influencer Marketing

Mass reklam yapmak yerine gelin  ünlü bloggerlar / instagrammerlar / youtuberlar gibi influencerlar ile markanızı, projenizi, ürününüzü buluşturalım. Influencerların yüzbinlerce takipçisine sizi anlatalım. Fotoğraflarını, filmlerini çekelim.

Sosyal Medya Yönetimi

Bırakın sosyal medyanızdan biz sorumlu olalım. Haftalık post planları ile düzenli şekilde etkileşimde olalım. Sosyal medya hesaplarınız için stok görseller kullanma yerine, kendi çekimlerimiz olan görsel, video ve cinemagram gibi içerikler ile fark yaratalım.

Prodüksiyon

Fotoğraf, video, cinemagram, green box gibi çözümlerimiz ile ürünleriniz ya da markanız için hikayeler yazalım, projeler tasarlayalım. Projenin tanıtım filmini yaparak daha kısa sürede daha çok kitleye ulaşalım.

Cinemagraph ile Fark Yaratalım

Cinemagram dünyada çok yaygın olmasına karşın Türkiye’de henüz keşfedilmemiş bir çekim tekniği. İngilizce de “Cinema” ve “Graphic” sözcüklerinden oluşan bu sanat çalışmalarının yapımı biraz zordur. Durağan bir açıdan çekilen birden çok fotoğrafın birleştirilmesiyle oluşturulur. Fotoğrafın bir bölümü gerçekten fotoğraf gibi sabitken, başka bir bölümünde hareket devam eder.

Event / Organizasyon

Markanızın lansmanı, yeni ürün tanıtımı, şirketiniz için özel bir kutlama günü, private party ya da mekan açılışı… Organizasyon kurgusu, davetli listesi oluşturma, davetli iletişimi,

Pazarlama İletişimi Desteği

Bize göre pazarlama, 100 liralık ürünün üzerini çizip 80 liraya satmak değildir. Bize göre pazarlama 100 liralık ürünü 120 liraya satabilmektir. Sosyal mecralar ile prodüksiyon gücümüzü birleştirerek, doğru hedef kitleye doğru proje ile gitmenize yardımcı olabiliriz.

Müzik

Mekanın ihtiyacına uygun, müşteri kitlesi ile örtüşen DJ’ler ile proje bazlı ya da düzenli müzik programı.

İşletmeler İçin Müşteri İlişkileri

Müşteri deneyimi tasarımı ile marka ile müşterinin nasıl bir deneyim yaşamasının planlanması, tasarlanması ve hayata geçirilmesine yardımcı olalım. İşletmeler için müşteri ilişkileri yönetimi. İşletmeler için profesyonel müşteri ilişkileri yönetimi. Pazarlama departmanının harcadığı milyonlarca TL sadece tek bir şey içindir. Müşterinin işletmenin kapısının önüne kadar gelmesi içindir. Kapıdan girdiği anda her şey personelde biter ve herkesin maaşını ödeyenler patronlar değil, müşterilerdir.